Bokserki męskie prosto z Barcelony

bielizna męska

bielizna męskaBielizna, chociaż ukryta pod innymi częściami garderoby, jest jej ważną, a w niektórych sytuacjach nawet najważniejszą, częścią. Dlatego, chociaż niewidoczna, warto zadbać o to, by była naprawdę w dobrym gatunku. Mężczyźni to wiedzą.

Tak zwane „męskie niewymowne” mogą przybierać przeróżne formy, od kupowanych na bazarze kompletnie niedopasowanych barchanów, poprzez stringi, wycięte slipki, bokserki przylegające do ciała, aż do bokserek luźnych, przypominających szorty. Wszystkie łączy jedna cecha, okrywają najbardziej intymną, delikatną i wrażliwą część ciała mężczyzny, więc nie powinny być kawałkiem taniego, sztucznego materiału. Chociaż na co dzień niewidoczne, mają za zadanie dbać o swojego właściciela, sztuczne tkaniny zaś to prosta droga do odparzeń i przykrych infekcji.

Wśród bielizny męskiej szczególne miejsce znalazły bokserki, jako te wygodne, nieuciskające, nieuwierające i dobrze spełniające swoje zadanie. Nowa kolekcja ES Collection zadowoli nawet najbardziej wybrednego i wymagającego mężczyznę. Dlaczego? Uszyte z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o detale i wykończenie, wykonane z precyzją godną szwajcarskich zegarków, oczarują nie tylko mężczyzn… Kobiety też wiedzą, co dobre.

Bokserki z nowej kolekcji ES Collection to dobry wybór na spotkania intymne. Mnogość barw, wzorów i kolorów pozwoli nie tylko dobrać bieliznę do reszty stroju, ale i trochę zaszaleć. Na Walentynki czerwone, na Boże Narodzenie białe, na Sylwestra w gwiazdki? Inny kolor na każdy dzień tygodnia? Dopasowane do pościeli, ścian, łazienki, czy bielizny partnerki? Wybór jest naprawdę ogromy i nie ma obaw, wśród wielu modnie łączonych kolorów i wzorów każdy znajdzie coś dla siebie.

Bokserki ES Collection szyte są z wysokogatunkowej bawełny z niewielkim dodatkiem elastanu. Dzięki temu idealnie dopasowują się do figury, a obszerna kieszeń z przodu zapewnia wygodę na co dzień. Dostępne są w rozmiarach S – XXL.

Warto zauważyć, że bokserki męskie ES Collection projektowane są w Barcelonie, a szyte tylko w Hiszpanii i Portugalii. Można je kupić tylko i wyłącznie w sklepach firmowych, co jest gwarancją nabywania oryginalnej bielizny męskiej. Kupowanie na portalach aukcyjnych zarówno polskich, jak i zagranicznych, w sklepach innych niż firmowe, na bazarach to w rzeczywistości kupowanie podróbek.

About Agnieszka I Tomek

Lubimy pisać o tym w jaki sposób dbać o męskie ciało. Agnieszka czuwa nad poprawnością tekstów. Tomek analizuje je męskim okiem:)

View all posts by Agnieszka I Tomek →