Granie na komórce znowu w modzie

granie na komórce

granie na komórceObecnie mało kto gra na smartfonie, jednak jeszcze kilkanaście lat temu wiele osób korzystało z tej funkcji w telefonach komórkowych. Bujny rozwój elektroniki zaowocował sporymi zmianami w tej materii i dziś granie na tymże urządzeniu znów jest trendy – o ile posiadasz odpowiednio przystosowany do tego celu telefon!

Nowa jakość technologii

Innowacyjne rozwiązania w zakresie elektroniki wprowadzane są nieustannie, dzięki czemu właściwie z każdym rokiem możemy cieszyć coraz nowocześniejszymi urządzeniami i rozmaitymi udoskonaleniami. Szczególnie duży postęp można zauważyć w branży telefonów komórkowych oraz aplikacji i gier mobilnych. W pewnym sensie gry na komórkę odeszły do lamusa, a ich rolę przejęły social media, które przecież odznaczają się o wiele większą funkcjonalnością i użytecznością.

Jednak wraz z biegiem lat poziom technologii wszedł na znacznie wyższy poziom. Dziś gry na telefon jakością grafiki i efektów często nie odbiegają od produkcji wypuszczanych np. na konsole, a część z nich posiada zawiłą i wciągającą fabułę. Szybka transmisja danych LTE pozwala zaś na komfortowe granie w sieci np. ze znajomymi. Aby jednak móc w pełni korzystać z możliwości oferowanych przez mobilne gry, musisz posiadać odpowiednie urządzenie przystosowane do tego celu. Znakomitym przykładem takiego telefonu jest Huawei P9 Lite (2017).

Komfortowe granie na Huawei P9 Lite (2017)

Telefon azjatyckiego producenta posiada wysokiej klasy wyświetlacz o przekątnej aż 5,2 cala. Taki rozmiar jest optymalny, gdyż z jednej strony pozwala na wygodną obsługę smartfona, oglądanie filmów i oczywiście granie, a z drugiej nie czyni urządzenia nazbyt dużym do obsługi jedną ręką. Z łatwością można go również zmieścić w klapie marynarki czy nawet niewielkiej, damskiej torebce. Ekran został przystosowany do pracy w rozdzielczości Full HD, a do tego odznacza się wysoką czułością i nadzwyczaj krótkim czasem reakcji – co jest szczególnie ważne np. przy grach zręcznościowych i szybkościowych.

Ekran to jednak nie wszystko, ważne są także pozostałe podzespoły – warto zwrócić uwagę na procesor. W smartfonie Huawei P9 Lite (2017) zamontowano ośmiordzeniową jednostkę Kirin 655 oraz aż 3 GB pamięci RAM, co pozwala na szybką i płynną rozgrywkę nawet w rozbudowanych grach. Bardzo interesującym ulepszeniem w stosunku do poprzednich modeli jest poprawa w kwestii jakości dźwięku. Super Wide Sound 2.0 emituje dźwięk w jakości 3D – tak, to możliwe!

Granie w sieci

Huawei P Lite (2017) pracuje w standardzie LTE (Long Term Evolution), który jest najszybszym obecnie formatem transmisji danych przeznaczonym dla urządzeń mobilnych. Dzięki temu z powodzeniem możesz brać udział w rozgrywce sieciowej, która zwiększa nie tylko rywalizację podczas gry, ale daje też o wiele większą frajdę. Przecież zmierzenie się ze znajomymi, a szczególnie ich pokonanie, to ogromna przyjemność – nawet w towarzyskiej partii.

Co więcej, sporo wciągających gier towarzyskich i wieloosobowych dostępnych jest w mediach społecznościowych. Stanowią one świetną rozrywkę np. podczas porannej podróży do pracy lub na uczelnię. Warto jednak pobierać nawet rozbudowane tytuły i zapisywać je w pamięci telefonu – nowy Huawei P9 Lite posiada dużą pamięć wewnętrzną.

Nie da się ukryć, że granie na telefonie znów jest w modzie. A w przypadku telefonu Huawei P9 Lite (2017) wiąże się z ogromną przyjemnością oraz wysokim komfortem dzięki znakomitej pracy projektantów i ekspertów. Warto znów wejść w świat gier mobilnych – w ostatnich latach wydarzyło się tam wiele dobrego!

materiał zewnętrzny

About Agnieszka I Tomek

Lubimy pisać o tym w jaki sposób dbać o męskie ciało. Agnieszka czuwa nad poprawnością tekstów. Tomek analizuje je męskim okiem:)

View all posts by Agnieszka I Tomek →