Koszulki 3D – dzięki nim nie zginiesz w tłumie

koszulka 3dElegancja nie musi iść w parze z krawatem. Do krawata jak wiadomo, pasuje tylko koszula, do koszuli marynarka. Efekt? Elegancki mężczyzna bardziej przypomina nadętego sztywniaka, niż pewnego siebie zdobywcę mórz i oceanów. Rozwiązaniem jest stylowa męska koszulka 3D.

Szafa współczesnego mężczyzny to coś więcej niż nieśmiertelne dwa zestawy na każdą okazję plus para jeansów i bluza sportowa. Dziś w męskiej szafie znajdziemy tyle samo ubrań, co w szafie jego partnerki. Znajdą się marynarki, spodnie w kant, eleganckie koszule i krawaty, ale zdecydowaną większość przestrzeni zajmują ubrania w nieco luźniejszym tonie. Jeansy, sztruksy, eleganckie bluzy, a przede wszystkim koszulki – to one nadają mężczyźnie stylu i klasy.

Poznaj mężczyznę po koszulce

Nie bez powodu koszulki męskie nie są gładkie. Nadruk dużo mówi o tym, kim jest i kim chciałby być mężczyzna. Twardziel, wrażliwiec, przodownik stada, a może wycofany introwertyk? To wszystko można bez trudu wyczytać nie z twarzy, a właśnie z koszulki. Podobnie rzecz ma się z poczuciem humoru, nie każdy mężczyzna ma tyle klasy i odwagi, by założyć koszulkę ze śmiesznym kociakiem.

Gdzie można iść w koszulce?

Praktycznie wszędzie! No, może nie będzie się ona nadawała na wieczór w teatrze, czy eleganckie przyjęcie w ambasadzie, ale wszystkie inne formy kontaktu towarzyskiego jak najbardziej dopuszczają koszulki. Wszystko zależy od tego, co do niej założymy. Koszulka i krótkie spodenki na plażę czy do parku, koszulka plus jeansy do pubu, koszulka plus marynarka będzie dobrze wyglądała na proszonym obiedzie u przyjaciół.

Koszulka 3D

Moda na trójwymiarowość objęła praktycznie wszystkie dziedziny życia, także odzież. Nadruki 3D na koszulkach są niezwykle realistyczne, oryginalne, przyciągają wzrok i przykuwają uwagę. Jeśli mężczyzna ma chęć wyróżniać się w tłumie, powinien koniecznie sięgnąć po koszulki 3D z www.tulzo.com. Dostępnych tam wzorów nie można znaleźć w żadnym innym sklepie.

Jakość ma znaczenie

Nie tylko wygląd się liczy. Oryginalna męska koszulka z fantazyjnym wydrukiem nie może być wyprodukowana z najtańszego gatunku bawełny. Kupując koszulkę warto zwrócić uwagę nie tylko na jej wygląd, ale i jakość. Sprawdzamy, czy materiał jest miękki i mięsisty w dotyku, czy nigdzie nie wystają niepotrzebne nitki, czy szwy są równo zeszyte i nie marszczą się. Dobra gatunkowo bawełna odznacza się delikatnym połyskiem. Mężczyzna dbający o swój wygląd powinien zwracać uwagę również na takie niuanse.

About Agnieszka I Tomek

Lubimy pisać o tym w jaki sposób dbać o męskie ciało. Agnieszka czuwa nad poprawnością tekstów. Tomek analizuje je męskim okiem:)

View all posts by Agnieszka I Tomek →