Nie boisz się wyzwań? Postaw na zaręczyny z dreszczykiem w tle!

sposoby na nietypowe zaręczynyZaręczyny to niezmiernie ważne wydarzenie w życiu każdej pary. Kobiety czekają na tę chwilę z utęsknieniem– szczególnie wtedy, gdy pozostają w stałym, wieloletnim związku, a rodzina i przyjaciele wciąż dopytują, kiedy zmienią swój stan cywilny… Wcale nie mniejsze emocje zaręczyny wywołują u mężczyzn. W końcu to oni muszą zadbać o całą oprawę, zakupić odpowiedni pierścionek z brylantem (choć może obecnie nie jest to już regułą) i wykonać ten pierwszy krok, wypowiadając zdanie, które zaważy na całym ich przyszłym życiu. Ogromne podekscytowanie przeplata się z niepewnością, a może nawet z odrobiną strachu. To zupełnie normalne! Jesteś odważnym mężczyzną i nie boisz się wyzwań? Twoja kobieta jest dokładnie taka sama i uwielbia ten niesamowity zastrzyk adrenaliny? Jeśli tak, klasyczne zaręczyny podczas romantycznej kolacji, z bukietem choćby najpiękniejszych róż, w otoczeniu świec, chyba nie są dla Was. Sprawdź, co możesz zrobić, aby w tym wyjątkowym dniu sprawić ukochanej ogromną niespodziankę i jeszcze większą przyjemność!

Oświadcz się… nad ziemią!

Zdecydowanie najbardziej ekstremalne zaręczyny, których z całą pewnością oboje nie zapomnicie do końca życia, to zaręczyny podczas skoku na bungee lub skoku ze spadochronem. Jeśli wybrałeś już piękny i drogi pierścionek z brylantem, tak dla bezpieczeństwa z jego włożeniem na palec przyszłej żony poczekaj do chwili, gdy już spokojnie wylądujecie. Jednak pytanie – „czy zechcesz zostać moją żoną” – powinno paść oczywiście w trakcie lotu.

Równie spektakularne, choć może mniej ekstremalne, będą oświadczyny np. w czasie lotu widokowego balonem lub… na diabelskim młynie w wesołym miasteczku! Zanim wybierzesz ostatecznie, podpytaj w subtelny sposób, na co miałaby ochotę Twoja ukochana, bo to niezmiernie ważne, aby zorganizowana przez Ciebie atrakcja spodobała się jej w stu procentach. Nic dobrego z tego nie wyjdzie, jeżeli okaże się, że przyszła narzeczona ma np. lęk wysokości, a Ty pominąłeś ten „drobny” szczegół.

Pierścionek z brylantem i zaręczyny… pod wodą!

Perspektywa „odlotowych zaręczyn” w postaci skoku na bungee nie do końca do Ciebie przemawia? Wolisz być nieco bliżej ziemi pomimo tego, że lubisz wyzwania oraz ten charakterystyczny dreszczyk emocji? Może wobec tego przypadną Ci do gustu oświadczyny z wodą w tle. Twoja ukochana zawsze marzyła o tym, by ponurkować? Wcale nie musicie w tym celu wyjeżdżać gdzieś do ciepłych krajów. W Polsce istnieje wiele ciekawych lokalizacji, o których większość początkujących nurków nie ma pojęcia. Możecie nurkować zarówno w jeziorach, starych kamieniołomach, zbiornikach zaporowych i oczywiście w morzu.

Jeżeli żadne z Was nie ma doświadczenia w tym temacie, rozważ nurkowanie z profesjonalistami i zapisanie się na kurs nurkowy. Kiedy wyciągniesz pierścionek zaręczynowy pod wodą, nie będziesz musiał nic mówić – wszystko będzie jasne!

Przejażdżka off road

Oto kolejny świetny pomysł na zaręczyny z potężną dawką adrenaliny. Różnego rodzaju przejażdżki samochodami terenowymi organizowane są w licznych miejscach w Polsce. Lasy, bezdroża, wzniesienia, błoto, woda – im więcej przeszkód, im trudniejsza i bardziej urozmaicona trasa, tym więcej frajdy! Na pewno w pobliżu Waszego miejsca zamieszkania także znajdzie się teren idealnie nadający się do tego typu aktywności oraz agencja, która chętnie taką wycieczkę zorganizuje. Jeśli Twoja ukochana nie boi się ubrudzić i uwielbia szybką jazdę, z całą pewnością taka niespodzianka przypadnie jej do gustu, a oświadczyny będą niezwykle udane! Pozwodzenia!

materiał zewnętrzny