Nienaganny wygląd managera: pielęgnacja włosów profesjonalisty.

nienaganny menagerManager to nie tylko kompetencje, wiedza i doświadczenie w kierowaniu zespołem. Manager to poza cechami osobowości również idealnie skrojony garnitur, dobrany kolorystycznie krawat, oraz perfekcyjnie wystylizowane włosy.

Walka z codziennością

Manager powinien kipieć witalnością i świeżością. Jego funkcja to często motywowanie innych do dynamicznych działań. Z drugiej strony praca ta wymaga olbrzymiego wysiłku, który odbija się również na fryzurze. Najczęściej spotykanym problemem są włosy oklapnięte, bez wyrazu – lekarstwo na ten stan rzeczy? Profesjonalny FIBERSCULPTE – zbudowany na bazie gurany jest genialnym bodźcem pobudzającym nawet najbardziej „leniwe” włosy to tego, by powstały – zaczęły wyglądać na bardziej puszyste, gęściejsze. Żel ten w genialny sposób wpływa na gęstość włosów. Włosy, które zostają potraktowane tym żelem przez długi czas nie będą wymagały żadnych poprawek. Regularne stosowanie daje gwarancję, że problem oklapniętych włosów na zawsze odejdzie do lamusa. Drugim problemem, z którym codziennie mierzy się wielu managerów, szczególnie dotkliwym dla brunetów jest łupież. W tym wypadku manager najczęściej szuka rozwiązania natychmiastowego. Takiego, które da efekt „na już”. Szampon przeciwłupieżowy Cool Clear to gwarancja, że łupież zacznie znikać już po pierwszym myciu. Zastosowane w nim składniki wpływają nie tylko na sam łupież, lecz działają również podświadomie na męską psychikę – jeszcze długo po wyjściu z łazienki czuje się na głowie tą świeżość i efekt jakby włosy dopiero co były poddane bardzo dokładnemu myciu. Taki stan rzeczy ma wpływ na samopoczucie managerów i pracowników wyższego szczebla. Może się więc to realnie przełożyć na ich prace. L’Oreal Paris oferuje przykładowy szampon, który pomoże uporać się z problemem łupieżu i sprawi, że skutecznie się go pozbędziesz. Znajdziesz go na stronie: http://www.lorealparis.pl/mezczyzni/men-expert-elseve-anti-dandruff-szampon-przeciwlupiezowy.aspx

Walka z upływającym czasem

Manager musi dobrze wyglądać. Dobrze, czyli między innymi młodo. Najlepiej znacznie młodziej, niż świadczy o tym jego data urodzenia. Jak ten temat łączy się z włosami? Otóż popularną praktyką jest tuszowanie siwych włosów. Preparat COVER 5 zapewnia świetne efekty na tym polu, bez ryzyka, że takie praktyki zostaną odkryte. Pamiętać należy, że stosując ten preparat używamy żelu a nie farby! Dlatego też nie istnieje ryzyko odrostów, ani efektu nienaturalnego błyszczenia się włosów jak to ma miejsce przy farbach. Żel ten aplikuje się podczas mycia i już po 5 minutach można uzyskać elegancki, naturalny wygląd włosów bez oznak siwienia. Wraz z wiekiem pojawiają się też problemy z łysieniem oraz z faktem, że gęstość włosów zdecydowanie spada. Łysiejący manager? To nie wygląda zbyt atrakcyjnie, a pamiętajmy – atrakcyjny manager to lepsza sprzedaż i wyższe notowania u podwładnych, a więc efektywniej wykonywana przez nich praca. Z wypadającymi włosami najlepiej walczyć wykorzystując RENAXIL. Kiedy widać, że włosy nie wypadają, lecz zrobiły się nagle zdecydowanie rzadsze to szampon FIBERBOOST już po jednym myciu jest w stanie pomóc uporać się z tym problemem. I nie jest to zmiana tylko iluzoryczna, lecz trwały, naturalny efekt. Każdy manager powinien dbać o swojej włosy i nie bać się inwestować w nie pieniędzy – piękne włosy są tak samo istotne jak dobre ubranie, czy elegancki zegarek – świadczą bardzo mocno o managerze.

Firma L’Oreal Paris prezentuje gamę kosmetyków do pielęgnacji męskich włosów, znajdziesz je na stronie: http://www.lorealparis.pl/mezczyzni/wlosy.aspx

About Agnieszka I Tomek

Lubimy pisać o tym w jaki sposób dbać o męskie ciało. Agnieszka czuwa nad poprawnością tekstów. Tomek analizuje je męskim okiem:)

View all posts by Agnieszka I Tomek →