Prezent dla dziewczyny – kilka fajnych propozycji na każdą okazję

Wielu z nas panowie zaczyna delikatnie panikować, gdy widzi zbliżającą się datę, a to urodzin dziewczyny, rocznicy związku czy nawet Gwiazdki, która powinna przecież kojarzyć się pozytywnie. Czego tu się bać, zapytacie? Przypominamy wobec tego, w czym rzecz – chodzi oczywiście o dobór odpowiedniego prezentu dla drugiej połówki, a z tym, bądźmy szczerzy, mamy nie raz kłopoty.

Jeżeli chcecie krótką, ale bardzo sprecyzowaną ściągę na to, jak mile zaskoczyć swoją dziewczynę – zapraszamy do lektury. Znaleźliśmy kilka ciekawych gadżetów, które z powodzeniem nadają się na super prezent dla dziewczyny i to na każdą okazję. Pogrupowaliśmy je na trzy oddzielne kategorie: przeznaczone do wina, do kawy i herbaty i przenośne.

1. Kobiety kochają wino!

To wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie – czasami Twojej dziewczynie do pełni szczęścia czy poprawy humoru może wystarczyć lampka wina. No i może przyjaciółka. Wobec tego zdecydowaliśmy się na dwa gadżety, które świetnie dopełnią całości. Pierwszy z nich to elektroniczny korkociąg, który uwolni butelkę od korka w kilka sekund, bez konieczności siłowania się i proszenia o pomoc osób trzecisz. Drugim jest etui z dwoma kieliszkami, które Twoja dziewczyna może zabrać na spacer na plażę lub do parku i tam wspólnie z przyjaciółką zająć się swoimi sprawami.

2. Kawa czy herbata?

Nie wiesz co na prezent dla dziewczyny będzie naprawdę świetne? Zdecyduj się na nietypowy kubek, który będzie mogła zabrać do pracy lub używać go w domu. Nasza propozycja to Bryczek z „Pięknej i Bestii” – każda laska uwielbia tę bajkę, a jako że została odnowiona rok temu w postaci filmu – jest też na czasie. Drugim typem jest zaparzacz do herbaty i ziół w formie… leniwca! Jeżeli Twoja dziewczyna lubi zaparzyć sobie herbaty lub jakiś ziółek do wieczornego czytania, to będzie strzał w dziesiątkę. W necie można znaleźć również inne, ciekawe wzory.

3. Coś na drogę!

Jeżeli sporo podróżujecie razem lub Twoja dziewczyna często wyjeżdża służbowo, z pewnością przyda jej się kilka gadżetów dla podróżnika! Pierwszy z nich to powerbank o wyglądzie… jednorożca! Można schować go do torebki a kiedy Twoja dziewczyna go wyjmie – być może ukaże się też tęcza. Drugim urządzeniem jest przenośny ekspres do kawy Minipresso! To strzał dla osób uwielbiających świeżo zmieloną kawę i nie potrafiących się z nią rozstać. Możecie teraz wyruszyć na długą wycieczkę nie martwiąc się o zapas kofeiny!

Mamy nadzieję, ze mogliśmy jakoś Was zainspirować tymi niecodziennymi gadżetami, które jak widać, są również całkowicie funkcjonalne i świetnie nadają się na prazent. Zestawienie znaleźliśmy na stronie: www.toys4boys.pl

About Agnieszka I Tomek

Lubimy pisać o tym w jaki sposób dbać o męskie ciało. Agnieszka czuwa nad poprawnością tekstów. Tomek analizuje je męskim okiem:)

View all posts by Agnieszka I Tomek →