SmartLipo, czyli skuteczna walka z tkanką tłuszczową

sposób na tkanke tłuszczowąTen problem zna chyba każdy mężczyzna, który choć raz w życiu stosował dietę i korzystał z siłowni, a mimo że zauważał poprawę wyglądu swojej sylwetki, tłuszcz z pewnych newralgicznych miejsc nie chciał zniknąć. To częsty problem podczas odchudzania i modelowania figury, gdy zgromadzony w jednym miejscu tłuszcz wpływa na wygląd całego ciała. To, że diety i ćwiczenia nie pomagają, nie oznacza, że musisz porzucić marzenie o smukłym, jędrnym i przyciągającym kobiece spojrzenia ciele. SmartLipo to zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który został stworzony dla mężczyzn takich jak Ty – wytrwale walczących o upragnioną sylwetkę.

Na czym polega SmartLipo?

Nagromadzona tkanka tłuszczowa spędza sen z powiek nie tylko kobietom – mężczyźni także mają z tym problem, choć nie zawsze o tym mówią. Dostrzegając ich problemy w walce o wymarzoną sylwetkę, specjaliści z zakresu medycyny estetycznej stworzyli zabieg, który odpowiada na wszystkie ich potrzeby. SmartLipo opiera się na działaniu lasera, który redukuje tkankę tłuszczową. Jego energia działa bezpośrednio na komórki tłuszczowe i w tym tkwi największy sekret skuteczności tego zabiegu. Laser jest wprowadzany pod skórę za pomocą kaniuli, by dotrzeć do każdej komórki tłuszczowej. W tym celu na ciele pacjenta wykonywanych jest kilka drobnych nacięć – oczywiście po uprzednim podaniu znieczulenia, dzięki czemu niemal przez cały zabieg pacjent nic nie odczuwa. Laser precyzyjnie trafia w komórki tłuszczowe zgromadzone w poddawanym zabiegowi fragmencie ciała i niszczy je, a konkretniej rozpuszcza. Usuwanie tkanki tłuszczowej z organizmu następuje w podobny sposób jak innych produktów przemiany materii. O tym jak przebiega cały ten proces można dowiedzieć się, odwiedzając stronę Kliniki Medycyny Estetycznej SkinClinic: http://skinclinic.pl/zabiegi-dla-mezczyzn/cialo/smartlipo-4/.

Jakie efekty daje zabieg?

Lipoza laserowa jest zabiegiem czasochłonnym, bo jej wykonanie na zaledwie jednym obszarze ciała zajmuje lekarzowi od godziny do dwóch. Wszystko dlatego, że każda komórka tłuszczowa jest oddzielnie traktowana wiązką laserową – im ich więcej, tym dłuższy zabieg. Pierwsze efekty tej laseroterapii widoczne są zaraz po jej zakończeniu. Przez kolejne 7-10 dni pacjent musi nosić jednak specjalne ubranie uciskowe, by wspomóc proces modelowania sylwetki. Usuwanie tłuszczu z organizmu trwa jednak od dwóch do sześciu miesięcy, co oznacza, że w tym czasie cały czas widoczna jest redukcja tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie – ubywa kolejnych centymetrów w danym obszarze. Co ważne, zabieg jest na tyle skuteczny, że nie ma potrzeby jego powtarzania w przyszłości – zabezpiecza on w pewien sposób ciało przed ponownym gromadzeniem się tkanki tłuszczowej.

Poprawa elastyczności skóry podczas jednego zabiegu

Zabieg SmartLipo jest szczególnie polecany mężczyznom, którzy chcą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic brzucha i tzw. boczków. Pozwala na osiągnięcie efektów, których panowie nie byliby w stanie wypracować dietą i ćwiczeniami – niektóre partie ciała są bardziej oporne na ćwiczenia niż inne. Zabieg nie tylko pozwala na usunięcie niechcianego tłuszczu, ale także znacząco wpływa na wygląd całego ciała. Laserowe modelowanie sylwetki pozwala na poprawienie gęstości i jędrności skóry nawet po pozbawieniu jej nadmiaru tłuszczu. Nie musisz się więc obawiać, że skóra pozostanie obwisła i będzie nieestetycznie wyglądać. Nie katuj się więc dietami i nie spędzaj godzin na siłowni – odwiedź Klinikę Medycyny Estetycznej SkinClinic w Warszawie i wspólnie ze specjalistą ustal plan działania, który rzeczywiście przyniesie efekty.

About Agnieszka I Tomek

Lubimy pisać o tym w jaki sposób dbać o męskie ciało. Agnieszka czuwa nad poprawnością tekstów. Tomek analizuje je męskim okiem:)

View all posts by Agnieszka I Tomek →