TOP 5 pomysłów na prezent dla mężczyzny

pomysł na prezent dla faceta

Obdarowywanie prezentami jest rzeczą bardzo przyjemną. Niejednokrotnie sprawia większą radość niż ich otrzymywanie. Czasem jednak czeka nas długa droga od pomysłu sprawienia komuś podarunku do uśmiechu na twarzy osoby obdarowanej z powodu trafionego wyboru. Jaki pomysł na prezent może sprawdzić się w przypadku mężczyzn? Oto kilka inspiracji, które mogą pomóc!

Zegarek

Na naszej liście to nr 1, ale w życiu zazwyczaj bywa inaczej. Dlaczego? Otóż, głównie dlatego, że wychodzimy z założenia – zupełnie niesłusznie – że zegarek to relikt przeszłości, który nie ma racji bytu. Obecnie wszystkie funkcje zegarka spełnia dobrej jakości smartfon. Trudno temu faktowi zaprzeczyć, ale jak się okazuje, elegancki czasomierz, jak np. zegarek Casio retro męski, ma naprawdę wiele zalet!

Pozwala on kontrolować czas w sposób bardzo dyskretny (na przykład podczas ważnego spotkania z klientem), a do tego stanowi wspaniałą ozdobę męskiego nadgarstka i może efektownie dopełniać stylizacji. Nie tylko mierzy czas, ale posiada wiele ciekawych i praktycznych funkcji, jak chociażby alarm, chronograf, kalendarz, bluetooth. Do tego każdy zegarek Casio retro męski cechuje się doskonałą jakością wykonania, jest solidny i wodoszczelny.

Perfumy

Mężczyźni lubią zadbać o swój wygląd i lubią przyjemnie pachnieć. Teraz już troska o tak podstawowe sprawy w żadnym wypadku nie jest oznaką braku siły i męskości! Dlatego wysokiej klasy perfumy mogą okazać się idealnym pomysłem na prezent. Warto jednak uprzednio dowiedzieć się, jaki zapach mężczyzna lubi najbardziej. Prezent bowiem spełni swoje zadanie tylko wtedy, gdy będzie naprawdę trafiony.

Przejażdżka sportowym samochodem

To propozycja dla mężczyzn o mocnych nerwach, spragnionych solidnej dawki adrenaliny. Jeśli szukamy nietypowego, zaskakującego pomysłu na podarunek i wiemy, że mężczyzna lubi wyzwania, możemy mieć pewność, że to jest to!

Oczywiście przejażdżka sportowym samochodem na torze to tylko jedna z wielu niecodziennych propozycji, które mają szansę skraść męskie serce. Możemy zdecydować się także na przykład na przejażdżkę off road, lot paralotnią, balonem czy skok na bungee. Cudowne wspomnienia po czymś takim zostaną z mężczyzną na pewno na długi czas.

Bilet na mecz/koncert

Z takiego prezentu ucieszy się każdy mężczyzna, jeśli oczywiście wybierzemy bilet na mecz drużyny lub zespołu, który uwielbia. Świetnym pomysłem na prezent są też różnego rodzaju karty podarunkowe, dzięki którym mężczyzna będzie mógł sam zrealizować prezent w dogodnym momencie. I tu jednak trzeba się nieco wysilić, by poznać preferencje danego mężczyzny.

Akcesoria do telefonu

Mężczyźni zazwyczaj bardzo lubią różnego rodzaju gadżety, a te do telefonu zdecydowanie są jednymi z nich. Podarunek w postaci nowej ładowarki czy słuchawek niekoniecznie wzbudzi zachwyt (chyba że akurat są rzeczywiście niezbędne), ale już dla przykładu ciekawe etui, wysokiej jakości powerbank, głośnik czy uchwyt do samochodu mają szansę wywołać autentyczne zadowolenie.

To zaledwie kilka przykładów akcesoriów do telefonu, bo tych jest dostępnych na rynku naprawdę wiele. Zanim zdecydujemy się na konkretny zakup, warto zorientować się, co takiego sprawiłoby danemu mężczyźnie największą frajdę. Jeśli jest to osoba nam bliska, nie powinniśmy mieć z tym kłopotu.

Wybór prezentu niestety zawsze obarczony jest pewnym stopniem ryzyka. Im bardziej jednak „przyłożymy się” do tego, aby odkryć bieżące potrzeby i wymagania bliskiego naszemu sercu mężczyzny, tym mamy większą szansę na to, by sprawić mu niekłamaną radość!

About Agnieszka I Tomek

Lubimy pisać o tym w jaki sposób dbać o męskie ciało. Agnieszka czuwa nad poprawnością tekstów. Tomek analizuje je męskim okiem:)

View all posts by Agnieszka I Tomek →