Zabiegi dla mężczyzn

zabiegi dla panów ganinet dermed krakówCentrum Kosmetyczno – Dermatologiczne DER-MED w Krakowie to miejsce nie tylko dla pań. Zachęcamy panów do zapoznania się z naszą szeroką ofertą zabiegów przeznaczonych specjalnie dla nich. Od usług fryzjerskich rozpoczynając, a na zabiegach korygujących ginekomastię i łysienie kończąc. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Wszystkie zabiegi wykonywane w Centrum DER-MED są wykonywane przez profesjonalny i wykwalifikowany personel. Każdemu pacjentowi gwarantujemy poczucie intymności i poufności w przyjaznej atmosferze i eleganckich wnętrzach. Panom proponujemy duży wybór zabiegów zapobiegających łysieniu. Rozpoczynając od przeszczepu włosów metodą S. A. F. E. R., poprzez mezoterapię skóry głowy polegającą na wstrzykiwaniu substancji stymulującej cebulki włosowe aż do leczenia farmakologicznego i profesjonalnej pielęgnacji włosów kosmetykami Revitalash Hair. Dzięki temu można znacznie poprawić wygląd fryzury.

Ponadto specjaliści DER-MED polecają bezinwazyjne zabiegi redukujące tkankę tłuszczową Coolsculpting by Zeltiq, ujędrnianie ciała z wykorzystaniem aparatu Integral Cellu M6 czy leczenie trądziku innowacyjnym systemem ACLEARA. Centrum Kosmetyczno – Dermatologiczne DER-MED proponuje zabiegi wypełniające zmarszczki i bruzdy z wykorzystaniem botoksu i kwasu hialuronowego. Ponadto botox jest idealnym środkiem do walki z nadpotliwością.

Jeden zabieg wstrzyknięcia tej substancji w okolice gruczołów potowych wystarcza na pozbycie się przykrego problemu nawet na 6 miesięcy. Eksperci Centrum DER-MED czuwają nad pełnym bezpieczeństwem w czasie zabiegów i oferują profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego pacjenta. To wszystko i jeszcze więcej panowie znajdą w Centrum DER-MED w Krakowie.

Już teraz zapraszamy do skorzystania z oferty. Naszym zdaniem, panowie powinni przestać się wstydzić zabiegów kosmetycznych, ponieważ w dzisiejszych czasach o atrakcyjności świadczy właśnie zadbany wygląd.