Zachowaj wspomnienia z podróży dzięki Samsungowi Galaxy S7

Lubisz podróżować? Jesteś ciekawy świata i chętnie wracasz do zdjęć zrobionych na wyjeździe? Skorzystaj z Samsunga Galaxy S7, aby wspomnienia z wojaży były bardziej wyraziste niż kiedykolwiek wcześniej.

Każdy wyjazd to nowa przygoda

Krótki weekend w Bieszczadach, a może dwa tygodnie na Filipinach? Bez względu na obrany kierunek podróży, każdy wyjazd jest jedynym w swoim rodzaju doświadczeniem. I nie ma znaczenia, czy jesteś zwolennikiem wypoczynku z biurem podróży w opcji all inclusive, czy wolisz wojaże na własną rękę, bez precyzyjnego planu. Tak jeden, jak i drugi wariant mają swoje mocne i słabsze strony, lecz co najważniejsze – we wszystkich przypadkach możesz przeżyć coś niesamowitego i wyjątkowego.

Zwiedzanie zabytkowych budowli, poznanie lokalnej ludności i ich tradycyjnych dań, podziwianie unikalnej architektury, a może zwykła chęć biernego wypoczynku? Motywacje do wojaży mogą być rozmaite. Każdy wyjazd jest znakomitą okazją do poznania siebie od nieco innej strony. Zgłębienie własnego charakteru, starcie z osobistymi słabościami czy po prostu okazja do przemyśleń, na które brakuje czasu na co dzień – wszystko to w mniejszym lub większym stopniu prowadzi do samorozwoju. Nie bez powodu mawia się, że podróże kształcą.

Po powrocie możesz zachować dla siebie coś jeszcze. Oprócz doświadczeń, unikalnej wiedzy oraz masy wspomnień, zabierzesz ze sobą również wspaniałe zdjęcia i filmy. Ich bezproblemowe wykonanie zapewnia klasowy aparat w telefonie Samsung S7.

Jak przygotować się na wymarzony wyjazd?

Nim ruszysz na podbój kolejnego państwa lub regionu, powinieneś odpowiednio przygotować się do podróży. Oczywiście proces ten wygląda zupełnie inaczej przy wyjazdach z biurem podróży i samodzielnych. W tym drugim przypadku musisz zaplanować wszystkie atrakcje oraz zdobyć informacje o okolicy. Koniecznie wejdź również na stronę Ministerstwa Spraw Zagranicznych, gdzie na bieżąco umieszczane są wszystkie istotne wiadomości dla wyjeżdżających poza granice Polski. Chodzi m.in. o aktualną sytuację polityczną i możliwe zagrożenia.

Bardzo ważne jest pakowanie. Jeżeli podróżujesz samolotem, pamiętaj, aby przestrzegać określonych limitów dotyczących wagi oraz zawartości bagażu. Weź ze sobą odpowiednią ilość ubrań na zmianę, przyda się mapa okolicy oraz przewodnik. Cała reszta zależy od formy wyjazdu oraz miejsca docelowego. W ciepłych krajach konieczny będzie m.in. olejek do opalania, natomiast podczas biwaku niezbędne są śpiwór i materac lub karimata. W przypadku każdego wyjazdu niezastąpiony będzie również Twój telefon Samsung S7.

Telefon Samsung S7 – znakomite zdjęcia z wyjazdu

Jedną z największych zalet urządzenia jest znakomity sprzęt optyczny. Matryca o rozdzielczości 12 Mpix z autofocusem Dual Pixel oraz jaśniejszym obiektywem zapewniają świetny efekt nawet na fotografiach wykonywanych przy słabym oświetleniu. Od frontu znajduje się natomiast aparat 5 Mpix, który wykorzystuje ekran jako lampę błyskową – rewelacyjnie sprawdza się przy robieniu selfie.

Bez kłopotu zapiszesz w pamięci telefonu doskonały kadr z pięknym, górskim widokiem, jak i grupę przyjaciół wspaniale bawiących się w czasie wspólnego wyjazdu. Dzięki temu zachowasz wszystkie wspomnienia na długo i w każdej chwili będziesz mógł je odtworzyć. To jednak nie wszystko – format zapisu materiałów pozwala na przeniesienie ich na zewnętrzny nośnik oraz późniejsze odtworzenie w znacznie większym formacie, np. na ekranie monitora lub na telewizorze.

Wspomnienia z wyjazdu powrócą i staną się wyraziste, jeśli przygotujesz specjalny pokaz slajdów i filmów dla wszystkich uczestników. Z pewnością przypomnicie sobie wiele zabawnych sytuacji, a wszystko dzięki telefonowi Samsung S7.

materiał zewnętrzny